سکینه محمدی آشتیانی آزاد شد

بنا به برخی اخبار تائید نشده، سکینه محمدی آشتیانی به طور موقت از زندان مرخص شده است. یک منبع حقوق بشری به کردینه ، اعلام کرد هنوز از میزان وثیقه در نظر گرفته شده برای آزادی سکینه ، هوتن و سجاد خبری در دست نیست. اخبار تکیملی متعاقبن منتشر خواهد شد

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

9 Responses to سکینه محمدی آشتیانی آزاد شد

 1. مصطفی says:

  چهارروزدیگه برمیگرده.زیادشادنشین.سنگ اول وخودم قراره بزنم

  • Janbaz says:

   آهای ! آقا مصطفی ! ای که امیدوارم اون سنگت بخوره تو سر خودتو همدستانت میخوام قیافاتو اون روزی که این سنگرو مردم داران تو ک..نت میکنن ببینم..چرا که کاش بجای اون گ..ه تو سرت ی تیکه سنگ بود تا کمی بوی انسانیت میداشتی.آدم پست.!

 2. مسیحا says:

  خیلی خوشحال شدم از شنیدن این خبر

 3. Sara M. says:

  sange axar ra ma be shoma jaladan xahim zad

 4. maryam says:

  sang o bezan be tafakkorat va taasobhaye aghab oftade!

 5. مریم says:

  باعث بسی خوشحالی ست .به امید از بین رفتن هرچه زودتر این جنایت قرون وسطایی وضدبشری وهمچنین اعدام. وبا آرزوی رخنه نور دانایی واحساس بشردوستانه در درون سنگ شده کسانی چون مصطفی.

 6. yadi says:

  Shahla Jaheds excution has engraved deep in my memory . hopefuly her shadow will disturb the justice servants entire lives. l am very happy for Sakine enjoy the life khahar.

 7. علویان says:

  هموطنان عزیز
  این حکومت جنایتکار فقط با سقوطش درست میشود
  باید برای سرنگون کردنش متحد شویم
  زنده باد مقاومت انقلابی

 8. sol says:

  کی می گه که خامنه ای سید هستش ؟ والله در علم ژنتیک ما تا حالا ندیده بودیم که کسی که باباش کچل هست و ژن کچلی را دارد ، بچه اش کچل نشود. چون یک ژن غالب است. حضرت علی کچل بود از ناحیه جلوی سر. مثل امام خمینی و آیت الله طباطبایی،آیت الله طالقانی،فاطمی نیا، و خیلی های دیگه. مثل پسر امام خمینی که همشون از جلو کچل بودن. و مثل حسینی که مجری برنامه پارازیت که اون هم داره از جلوی سر کچل میشه . حالا اگه هر نسلی ۲۵ سال باشه پس ۱۴۰۰ سال می شه، ۵۶ نسل که این امکان نداره که کسی که باباش کچله و خودش کاملا مو دار باشه. چرا وقتی که خامنه ای پیپ یا همان سیگار می کشه، من باید از چنین کسی اطاعت محض داشته باشم؟ در پارازیت این هفته شنیدم که خامنه ای پیپ می کشد یا می کشیده. آیا او نمی داند که هرچیز که برای بدن ضرر دارد حرام است ؟ پس اگر نمی داند چگونه آیت الله شده؟ از آنجایی که خامنه ای پیپ (سیگار) میکشه (توی پارازیت شنیدم) از این به بعد به معتادین بگویید “شیفتگان ولایت”. خامنه ای احمقه بابا کی گفته که باید از اون اطاعت کامل داشته باشیم؟ توی پارازیت ۱۳ نوامبر شنیدم که هم سلولی او می گفت که خامنه ای پیپ (سیگار) می کشه( حتی گفت تا ریاست جمهوریش). آخه کسی که این قدر احمقه که سیگار می کشه و می دونه که دود سیگار سم هستش و می دونه که هر چیزی که برای بدن بده، حرامه ، پس برای چی من از این احمق اطاعت کنم؟ کسی که پولشو دود می کنه سفیه هستش و در قرآن آمده که به سفها پول ندهید چه برسه به حکومت

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s